XII Konkurs Piosenki Patriotycznej

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

XII Konkurs Piosenki Patriotycznej

Z radością ogłaszamy specjalne wydarzenie, które naszym zdaniem będzie idealną wizytówką Twojego talentu i miłości do naszego kraju. Zapraszamy do wzięcia udziału w zbliżającym się XII Konkursie Piosenki Patriotycznej.

Konkurs ten jest celebracją dziedzictwa naszego narodu i niesamowitego talentu, który istnieje w naszej społeczności. Wierzymy, że Wasz głos i pasja do pieśni patriotycznych mogą naprawdę zabłysnąć na tym wydarzeniu.

Oto kilka szczegółów na temat konkursu:

  • Data konkursu: 8 listopada 2023 r. godzina 10:00
  • Lokalizacja: Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku, sala widowiskowa
  • Zgłoszenia na karcie zgłoszenia wraz z oświadczeniami konkursowymi należy przesłać do 23 października 2023 r. na adres email instruktorzymok@wp.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10a.

W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne, zachęcamy uczestników do wybrania utworów, które niosą ze sobą ducha patriotyzmu i jedności. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny hymn narodowy, historyczna ballada patriotyczna, czy też oryginalna kompozycja, jesteśmy otwarci na różnorodne interpretacje.

Najlepszym wykonawcom zostaną przyznane nagrody i dyplomy.

Wierzymy, że Twój udział doda szczególnego charakteru temu wydarzeniu. Zjednoczmy się, aby celebrować nasz patriotyzm poprzez siłę muzyki.

Link do regulaminu, karty zgłoszenia i oświadczeń konkursowych: POBIERZ

Zapraszamy

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow