Wystawa malarstwa Krystyny Pasternak

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wystawa malarstwa Krystyny Pasternak

Wernisaż 25.03.2023r. godz. 16 – galeria MOK w Przeworsku, „Moje poszukiwania” – autorka prac – Pani Krystyna Pasternak.

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Pani Krystyny Pasternak pt.,, Moje poszukiwania”, który odbędzie się 25 marca 2023 r. o godz. 16 w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.

Artystka od 2012 r. bierze udział Międzywojewódzkiej Wystawie Akwareli im. M. Strońskiego pn. „Ściana wschodnia” organizowanej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Dotychczasowe osiągnięcia:

  • 2013 – Wyróżnienie
  • 2016 – Wyróżnienie
  • 2019 – III Nagroda

Oprócz w/w wystaw Pani Krystyna swoje prace prezentowała na wystawie w Domu Kultury w Głogowie Małopolskim, w Galerii „Magnez” w Przeworsku, w Galerii MOK w Przeworsku – wystawa zbiorowa, w Domu Kultury w Rzeszowie, w Bibliotece Muzycznej w Rzeszowie i w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w Galerii „Pod Ratuszem” w Głogowie Małopolskim.

Wszystkie prace są wykonane w technice akrylowej. To głównie pejzaże i motywy kwiatowe inspirowane pięknem natury. Artystka czerpie inspiracje z wyjazdów do pięknych zakątków podkarpacia. Część pejzaży tworzy cykl, który można nazwać „migawkami z podróży”- inspirowany rzeczywiście widokami zaobserwowanymi z okien pociągu.

Wystawa pozostanie otwarta do 19.04.2023 r.

ZAPRASZAMY

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow