Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada”

Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada” 27.08.2023r. godz. 17.00

Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Przeworska i okolic na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy Państwu niezapomnianych chwil pełnych muzyki, zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Już 27 sierpnia br. o godz. 17.00 na Zajeździe „Pastewnik”, odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada”.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu będziemy mieli okazję podziwiać i wysłuchać brzmienia kapel podwórkowych, których kluczem jest pasja, zaangażowanie i wspólna miłość do tworzenia dźwięków przemawiających do serc i umysłów słuchaczy.

Nie tylko czekają nas występy muzyczne!!! Przygotowaliśmy również wiele atrakcji towarzyszących, takich jak:

  • atrakcje dla dzieci – dmuchańce, wata cukrowa itp.,
  • strefa gastronomiczna – zapewnia Zajazd „Pastewnik”,
  • zabawa taneczna „Pod gwiazdami”.

Prosimy Was o wsparcie tego przedsięwzięcia swoją obecnością i entuzjazmem. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo miłośnikami muzyki, czy po prostu chcecie miło spędzić czas to wydarzenie jest dla Was!!!

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą przyjaciół i rodziny, by razem podzielić się tym magicznym dniem. Z radością czekamy na Waszą obecność.

Do zobaczenia na Ogólnopolskim Spotkaniu Kapel Podwórkowych!!!

WSTĘP WOLNY. Szczegóły na plakacie.

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow