Konkurs recytatorski „Patriota” – „Pamiętajmy o wolności!”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Konkurs recytatorski „Patriota” – „Pamiętajmy o wolności!”

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim „Patriota”! Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Pamiętamy o wolności !”

Czy jesteś miłośnikiem poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego? Czy potrafisz oddać w emocjonalny sposób jego piękne słowa? Jeśli tak, to ta wiadomość jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim „Patriota”, który odbędzie się 28 maja 2024 roku o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Przygotujcie swoje serca i dusze, by oddać hołd jednemu z najwybitniejszych poetów naszej ojczyzny. Wystarczy wybrać jeden utwór Krzysztofa Kamila Baczyńskiego związany z tematyką patriotyczną i przygotować się do wzruszającej prezentacji. To wyjątkowa okazja, by podkreślić nasze piękne dziedzictwo literackie i umożliwić mu dalsze rozkwitanie.

Zgłoszenia należy przesłać w terminie do 6 maja 2024 r. na adres e-mail: mokprzeworsk@gmail.com lub pocztą na adres Miejski Ośrodek Kultury ul. Jagiellońska 10a 37–200 Przeworsk lub osobiście w sekretariacie MOK.

Link do regulaminu, karty zgłoszenia i oświadczeń do konkursu: http://mok.przeworsk.um.gov.pl/wp-content/uploads/regulamin-i-karta-zgloszenia-konkursu-recytatorskiego-Patriota.pdf

Zapraszamy serdecznie do udziału oraz do wspólnego celebrowania naszej literackiej tradycji.

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow