DISCO lat 90′

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

DISCO lat 90′

Już jutro DISCO z muzyką lat 90.

Zapraszamy do dyskoteki w MOK Przeworsk 21 października od godz. 20:00. Zabawa potrwa do północy.

Odkurz neonowe legginsy i cofnijmy się w czasie do epoki funkowych ruchów tanecznych, krzykliwej mody i kultowych hitów z lat 90.! Grupa Wójta – DJ&Wodzirej będzie puszczał najgorętsze utwory dekady, zapewniając wieczór wypełniony nieprzerwanym tańcem i nostalgią.

Czego się spodziewać?

DJ na żywo grający wszystkie Twoje ulubione hity z lat 90:  DJ Bobo, Mr. President, Fun Factory, Gigi D’Agostino, Michael Jackson, La Bouche, No Mercy, Backstreet Boys, M.C. Hammer, Spice Girls, Aco of Base, Boys i wiele innych.

Nie przegap tej okazji, aby ponownie przeżyć dni świetności lat 90. i przetańczyć całą noc ze starymi i nowymi przyjaciółmi.

BILETY
Zadzwoń pod nr tel: 16 648 79 11 wew. 22 lub 693 711 377, aby zapewnić sobie miejsce na parkiecie w niższej cenie 30zł/osoby!
W dniu dyskoteki cena 35zł/osoby. Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. Dyskoteka dla osób powyżej 30-tego roku życia.

Zbierz ekipę, przygotuj się do tańca i spraw, aby ta dyskotekowa impreza z lat 90. stała się niezapomnianą imprezą z przeszłości!  Imprezujmy jakby to był rok 1999!

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow