Balet „Dziadek do Orzechów” w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Balet „Dziadek do Orzechów” w Przeworsku

Zapraszamy na niezapomniany spektakl baletowy „Dziadek do Orzechów”!

To klasyczna opowieść, która zachwyci zarówno miłośników baletu, jak i osoby szukające niezapomnianych wrażeń kulturalnych.

Historia rozpoczyna się w Wigilię Bożego Narodzenia, gdy młoda dziewczynka o imieniu Klara otrzymuje od swojego dziadka tajemniczy prezent. Kiedy wszyscy zasną, zabawka ożywa, a Dziadek do Orzechów staje się prawdziwym księciem i zabiera Klarę do magicznego świata. Tam Klara spotyka cukrową wróżkę, walczące miotłami myszy, piękne baletnice oraz magiczne postacie z różnych krain.

Niezwykłe kostiumy, zapierające dech w piersiach układy taneczne oraz wyjątkowa muzyka Piotra Czajkowskiego sprawiają, że ten baletowy spektakl jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez naszą publiczność. To dzieło sztuki, które zrobi na Tobie ogromne wrażenie i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

  • Data: 10 stycznia 2024 r. o godzinie 19:00
  • Miejsce: Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku
  • Bilety (cena 110zł – 130zł)

Bilety do zakupu w sekretariacie MOK pok. 23

Online: Bilety na „Dziadek do Orzechów”

Dodatkowe informacje tel: 16 648 79 11 wew. 22

Nie przegap okazji, by zobaczyć „Dziadka do Orzechów” na własne oczy! To spektakl, który wciągnie Cię w magiczną, zimową atmosferę i pozwoli na chwilę przenieść się do innego świata. Bilet na tak wspaniałe wydarzenie może być cudownym prezentem dla najbliższej osoby na Mikołaja lub pod choinkę

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow