Las Woda i Blues – XVI Ogólnopolski Festiwal Bluesowy 2024

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Las Woda i Blues – XVI Ogólnopolski Festiwal Bluesowy 2024

Szanowni Państwo,

z wielką dumą i radością dzielimy się z Państwem informacją o objęciu przez nasz portal „Twoje Miasto Przeworsk” patronatem medialnym wspaniałej imprezy: LAS, WODA & BLUES!

Organizatorzy Las, Woda & Blues wraz z Przyjaciółmi praktycznie co roku odwiedzali Nasze miasto uczestnicząc w największym festiwalu bluesowym w południowo-wschodniej Polsce: Przeworsk Blues Festiwal.

Za namową naszego pracownika, jednego z redaktorów portalu – Rufina Ruchela, jednocześnie członka zespołu OUTSIDER BLUES Przeworsk, organizatora Przeworsk Blues Festiwal, zaproponowaliśmy współpracę medialną z organizatorami LWB pod kierownictwem Jacka Łapińskiego. Po długich, wyczerpujących ale i owocnych pertraktacjach doszliśmy do wspólnego zdania i ogłaszamy: Niech Żyje BLUES!

Firma PPUH Tozamet Tomasz Wajda, właściciel portalu Twoje Miasto Przeworsk zawsze chętnie wspierał inicjatywę organizacji festiwalu bluesowego w Przeworsku będąc jego jednym z głównych sponsorów.

Zespół OUTSIDER BLUES w obecnym składzie: JACEK SZPYTMA (gitara, harmonijka i śpiew) oraz RUFIN RUCHEL (gitara), wraz z przyjaciółmi, weźmie udział w niesamowitym koncercie pt.: „KU PAMIĘCI TYCH, CO ODESZLI”.

Outsider Blues zagra z specjalną dedykacją dla Joasi Kozak z Przeworska, wspaniałej osoby i wieloletniej przyjaciółki zespołu i nas wszystkich.


Po prawej stronie przedstawiamy zapowiedź koncertu „Ku Pamięci Tych, Co Odeszli”, poniżej plakat festiwalowy oraz „rozkład jazdy”.

Obserwujcie nas na TMP Facebook, tam będziemy informować, relacjonować na bieżąco to, co będzie się działo na LAS, WODA & BLUES!!!

Zapraszamy również do odwiedzenia stron związanych z Las Woda & Blues, tam znajdą Państwo wszystkie najświeższe informacje:

Serdecznie zapraszamy: Redakcja TMP.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow