RODZINNY PATRIOTYCZNY RAJD ROWEROWY

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

RODZINNY PATRIOTYCZNY RAJD ROWEROWY

ODDAJĄ HOŁD WARSZAWSKIM POWSTAŃCOM PODCZAS RAJDU ROWEROWEGO

Z inicjatywy działaczy patriotyczno-narodowych z Przeworska już w niedzielę 30 lipca 2023 roku wyruszy V Rodzinny Rajd Patriotyczny, którego celem jest oddanie hołdu warszawskim powstańcom w związku z zbliżającą się 79 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

Rowerowy rajd rozpocznie się o godzinie 16:30 przy ulicy Lwowska 1 (sklep Migotka) przy muralu patriotycznym „Przeworscy Patrioci – Cześć i Chwała Bohaterom”, aby następnie przejechać trasą Jagiełła, Gniewczyna Łańcucka, Tryńcza, Laszczyny, Gorliczyna i zakończy się w Przeworsku, gdzie organizatorzy przygotowali grill z kiełbaskami dla wszystkich uczestników.

Inicjatywa organizowana przez Stowarzyszenie Patriotyczne Miłość i Honor Lokalny Patriotyzm będzie również zwieńczeniem 10-letniej pracy narodowej na terenie Przeworska, którą młodzi patrioci prowadzą od 1 sierpnia 2013 roku.

Wydarzenie patriotyczne wspierają Daniel Tuleja, Marzena Kluz, ale również Ultra-Brand i firma animacyjna Pan Śmieszek – animacje z pasją, natomiast patronat medialny objął portal internetowy „Twoje Miasto Przeworsk”

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Redakcja TMP.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow