Aktywny Dzień Kobiet

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Aktywny Dzień Kobiet

Spora dawka endorfin oraz wiele dodatkowych atrakcji czeka na Panie w sobotę 9 marca br. w Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku.

Od godz. 15:00 na parkiecie wystartuje 2,5 godzinny blok aktywności dedykowanych specjalnie dla wszystkich dam. Zajęcia poprowadzą nasze wspaniałe instruktorki, a zbędne kalorie będzie można spalić w rytmach salsy i zumby oraz podczas treningu obwodowego i zajęć na stepach.

Do wzięcia udziału w poszczególnych blokach zachęcamy również te osoby, które nigdy wcześniej nie miały jeszcze styczności z fitnessem. Pamiętajcie, aby wziąć udział w zajęciach trzeba zabrać ze sobą tylko wygodny strój i obuwie sportowe oraz dobry humor.

Ale bloki aktywności to nie wszystko w tym dniu. Równocześnie przygotowaliśmy wiele innych dodatkowych stref prozdrowotnych i praktycznych w których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Na zakończenie tego wspaniałego popołudnia rozlosujemy wiele cennych nagród rzeczowych w tym także kilka voucherów na różnorodne usługi i towary dedykowane dla Pań.

Szczegóły na plakacie. Aktywny Dzień Kobiet – nie może Cię tam zabraknąć!

Źródło: MOSiR Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow