UTRUDNIENIA NA DROGACH W ZWIĄZKU Z BEATYFIKACJĄ RODZINY ULMÓW

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

UTRUDNIENIA NA DROGACH W ZWIĄZKU Z BEATYFIKACJĄ RODZINY ULMÓW

W najbliższy weekend odbędą się uroczystości związane z Beatyfikacją Rodzinny Ulmów w Markowej. Ze względu na rozmiar przedsięwzięcia, organizatorzy przewidują utrudnienia w ruchu, które wystąpią w Markowej, Wysokiej oraz Soninie. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę, 10 września br. Tego dnia wiele odcinków dróg będzie całkowicie zamkniętych dla ruchu.

Mieszkańców Markowej prosimy o bieżące zapoznawanie się publikowanymi informacjami dotyczącymi zmiany organizacji ruchu oraz utrudnieniami, jakie w związku z tym mogą występować. Podczas głównych uroczystości beatyfikacyjnych, które odbędą się w niedzielę, 10 września br., wiele odcinków dróg będzie całkowicie wyłączonych z ruchu.

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób biorących udział w uroczystości, przede wszystkim będą służyć pomocą, a także kierować na objazdy i wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe.

Apelujemy o bezwzględne przestrzeganie poleceń funkcjonariuszy, którzy będą w tych dniach kierować ruchem.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości dojazdu oraz umiejscowienia parkingów dla samochodów osobowych i autokarów, w dniach 9 oraz 10 września, znajdują się na stornie organizatora w zakładkach: koncert oraz beatyfikacja. Natomiast dodatkowe informacje dotyczące zmiany organizacji ruchu znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

Informacje miejsc parkingowych.

Zmiana organizacji ruchu.

Źródło: Podkarpacka Policja

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow