Przeworskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Kociopsie Smuteczki”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Kociopsie Smuteczki”

Przeworskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Kociopsie Smuteczki” powstało w wyniku połączenia sił ludzi, którym los potrzebujących zwierząt nie jest obojętny.

Jesteśmy organizacją non profit, w naszych szeregach skupiamy osoby chętne świadczyć nieodpłatną pomoc bezdomnym zwierzętom. Ratujemy przed bezdomnością głównie koty i psy, ale nie odmówimy pomocy innym małym zwierzętom domowym. Nie jesteśmy schroniskiem, ani przytuliskiem. Zwierzęta, którym szukamy domów, mieszkają z nami w naszych mieszkaniach, z naszymi rodzinami.

Dla naszych podopiecznych szukamy domów tymczasowych oraz docelowo stałych. Inspiracją dla nas są wspaniałe dziewczyny z Lublina, założycielki Stowarzyszenia Psy z Bronic szukają domów. Dziewczyny dokonały niemożliwego – doprowadziły do likwidacji paskudnego schroniska w Bronicach, przejęły wszystkie schroniskowe biedy, które zamieszkały w ich domach, w domach ich rodzin i przyjaciół Pieseczki zostały zaopiekowane i szybko stanęły na nogi…a raczej na łapy. Te najbardziej skrzywdzone pieseczki zostały z nimi do dziś. Wszystkie inne znalazły najlepsze domki na świecie, w których są kochane i szanowane.

Dziewczyny z Lublina dają wiarę w ludzi.

Twarzą a raczej mordką naszego stowarzyszenia i zarazem sprawczynią ,,całego zamieszania” jest dzielna sunia Sówka, podopieczna Stowarzyszenia Psy z Bronic szukają domów, która od maja tego roku zamieszkała na stałe w Przeworsku u założycieli naszego stowarzyszenia.

Nasi podopieczni potrzebują Mojej i Twojej pomocy. Pod skrzydła Stowarzyszenia trafiają chore, porzucone, skrajnie zaniedbane zwierzęta, które na swojej drodze zamiast SWOJEGO CZŁOWIEKA trafiły na podłego oprawcę.

Najcenniejsza pomoc jaką możesz dać, to DOM dla BEZDOMNIAKA. Kawałek podłogi w Twoim domu i kawałek miejsca w Twoim Sercu…niby tak niewiele…a dla psiej czy kociej BIDY, to szansa na szczęśliwe życie.

Możesz dać też dom tymczasowy. Zwierzak zamieszka u Ciebie do czasu znalezienia mu domu stałego. W ten sposób uchronisz go przed schroniskiem, które na zawsze może zmienić jego psychikę, a także przygotujesz go do życia w nowym domu, odbudowując wiarę w gatunek ludzki, bo prawdopodobnie trafi do Ciebie zwierzak, dla którego człowiek jest uosobieniem wszystkiego co najgorsze na świecie. Domom tymczasowym zapewniamy WSZYSTKO co potrzebne do utrzymania zwierzaka – stałą pomoc, karmę, opiekę weterynaryjną.

I właśnie tej formy pomocy potrzebujemy najbardziej – jeśli chcielibyście dać dom tymczasowy naszym Biedom – prosimy Cię pięknie o kontakt.

Poniżej galeria:

Źródło: Stowarzyszenie „Kociopsie Smuteczki

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow