Praca w SUP-FOL

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Praca w SUP-FOL

Witamy!

Firma Sup-fol o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim zajmuje się produkcją folii oraz opakowań foliowych. Działamy na rynku od 2005 roku, tworząc nowe miejsca pracy, podnosząc kwalifikacje naszej kadry pracowniczej, stale powiększając park maszynowy oraz dbając o realizację zamówień na najwyższym poziomie. Tworzymy opakowania zgodnie z oczekiwaniami oraz wymaganiami naszych krajowych oraz zagranicznych klientów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, realizacja procesu produkcyjnego przebiega według ściśle założonego planu, co przekłada się na satysfakcję oraz uznanie wśród ludzi, którzy współpracują z naszą firmą.

Pragniemy Państwa poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem firmy Sup-fol poszukujemy osób na stanowiska:

  • OPERATOR WYTŁACZAREK
  • DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY
  • PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Praca na konkretnych stanowiskach będzie polegała na obsłudze maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych bądź obsłudze maszyn drukarskich – realizacji zleceń produkcyjnych według ustalonego planu, kontrolowanie jakości produkowanego towaru, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, wypełnianie dokumentacji zlecenia oraz rozliczania produkcji. System pracy 4-brygadowy. Od kandydatów oczekujemy chęci do pracy, zaangażowania, dyspozycyjności oraz samodyscypliny. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza odnośnie procesów związanych z produkcją folii oraz specyfiką nadruków. Wymagane uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy Państwu pracę w zgranym zespole pracowników oraz kadry zarządzającej, kursy podnoszące kwalifikacje, umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym. Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz systemy premiowania.

Zapraszamy do składania CV: osobiście w siedzibie firmy Sup-fol przy. ul. Studziańskiej 24 lub mailowo – sekretariat@supfol.pl

W celu uzyskania szczegółowych informacji bądź pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 16 648 81 87

Dołącz do nas!

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow