Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem.

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem.

20.06.2024r. Siedleczka. Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana przez ZRM do szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Siedleczka. Nietrzeźwa 39-latka, kierując nissanem prawdopodobnie nie ustąpiła, pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

W czwartek przed godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie do jakiego doszło w miejscowości Siedleczka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem osobowym marki Nissan, 39-letnia mieszkanka gminy Kańczuga, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście i doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-latka miała w organizmie 2 promile alkoholu.

47-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, kierujący junakiem, został przetransportowany do rzeszowskiego szpitala. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożność, o uważną jazdę, a przede wszystkim nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Siły i środki: x2 JRG Przeworsk, OSP KSRG Kańczuga, ZRM, x2 Policja

Foto: str. Mateusz Nowicki

Źródło: KPPSP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow