Zdarzenie drogowe w Siedleczce

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zdarzenie drogowe w Siedleczce

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Siedleczka. Kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu marki Toyota. W tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Wczoraj po godz. 12, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Siedleczka. Policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Honda, 16-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota i najechał na jego tył. Autem kierował 62-letni mieszkaniec Krakowa. Kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowanie kolizji drogowej, funkcjonariusze zastosowali wobec 16-latniego motocyklisty środek oddziaływania wychowawczego w postaci „zawiadomienia rodziców”.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow