Zdarzenie drogowe w Pantalowicach

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zdarzenie drogowe w Pantalowicach

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Pantalowice. Kierujący toyotą nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki Fiat. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

Wczoraj 29 maja, po godz.16, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Pantalowice. Policjanci ustalili, że kierujący toyotą 44-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Fiat Punto i najechał na jego tył.

W wyniku zdarzenia, do szpitala z obrażeniami trafiły trzy osoby. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow