Zdarzenie drogowe w miejscowości Leżachów

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zdarzenie drogowe w miejscowości Leżachów

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Leżachów. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Iveco. Za naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym sprawca został ukarany mandatem.
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 14, w miejscowości Leżachów. Pracujący na miejscy funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sieniawie ustalili, że kierujący audi, 20-letni mieszkaniec gminy Sieniawa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Iveco. Kierujący pojazdami trzeźwi.

Wobec sprawcy kolizji za spowodowania zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym zastosowano postępowanie mandatowe.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność i zdjęcie nogi z gazu przez kierujących pojazdami z uwagi na zmienne warunki pogodowe. Śliska i mokra nawierzchnia dróg to ogromne wyzwanie dla kierowców. Lepiej zwolnić i dojechać do celu kilka minut później, niż narażać siebie i innych na niebezpieczne sytuacje na drodze.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow