Zachowywał się nerwowo, bo miał narkotyki

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zachowywał się nerwowo, bo miał narkotyki

Policjanci z Sieniawy zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny oraz białą, skrystalizowaną substancję. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W miniony wtorek, przed godz. 18, policjanci z Sieniawy, którzy patrolowali miejscowość Tryńcza, podjęli interwencję wobec trzech młodych mężczyzn siedzących w samochodzie. Opel, którym przyjechali, zaparkowany był w rejonie jednej ze stacji paliw. W trakcie prowadzonej kontroli, funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie jednego z pasażerów. Chwilę później okazało się, co było tego przyczyną. 22-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, miał przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinny i dwa woreczki z białą, skrystalizowaną substancją.

Zastosowany tester narkotykowy wstępnie wykazał, że zabezpieczony susz to marihuana, natomiast biała substancja zostanie przekazana Laboratorium Kryminalistycznego, w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

Podczas przeszukania, w domu 22-latka, policjanci zabezpieczyli kolejny woreczek z suszem roślinnym. 

Mieszkaniec powiatu łańcuckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow