Zachowywał się nerwowo, bo miał narkotyki

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zachowywał się nerwowo, bo miał narkotyki

Sieniawscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mieszkaniec powiatu łańcuckiego trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wczoraj po godz. 1 w nocy, sieniawscy policjanci, w miejscowości Gniewczyna Łańcucka, zatrzymali do kontroli drogowej audi, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. W trakcie czynności, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania. Policjanci znaleźli w pojeździe woreczek strunowy z suszem roślinnym.

Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że 20-latek nie posiadł uprawnień do kierowania pojazdami.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalają także źródło pochodzenia środków odurzających. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow