Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, był pijany

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, był pijany

Nawet 2 lata pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów, grozi 31-letniemu kierowcy fiata, który wsiadł za kierownicę pojazdu pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Łamiącego przepisy ruchu drogowego kierowcę zauważyli policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy. Teraz 31-latek stanie przed sądem.

Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, w sobotę przed godz. 17 na ul. Lwowskiej w Przeworsku, zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki Fiat Croma. 31-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierujący fiatem, który wyprzedzał inny pojazd w miejscu, gdzie obowiązywała linia podwójna ciągła.

Podczas kontroli policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Okazało się, że 31-letni kierowca jest pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami.

31-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow