Wypadek z udziałem pieszego w Studzianie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wypadek z udziałem pieszego w Studzianie

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Studzian. Jak wstępnie ustalono kierujący oplem potrącił 44-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie nagle wszedł na jezdnię przed jadący pojazd. Pieszy trafił do szpitala był nietrzeźwy. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godz. 2 w nocy, w miejscowości Studzian, doszło do potrącenia pieszego. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 29-letni kierujący oplem potrącił mężczyznę, który nagle wszedł na jezdnię, wprost przed jadący pojazd. Badanie alkomatem wykazało w organizmie pieszego 2,5 promila alkoholu. Kierujący oplem był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala w Przeworsku.

Policjanci na miejscu wypadku sporządzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego respektujmy obowiązki i wzajemnie szanujmy swoje prawa, a swoją odpowiedzialną postawą na drodze pokażmy, że jesteśmy jej świadomymi użytkownikami.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow