Wypadek w Żurawiczkach

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wypadek w Żurawiczkach

Wczoraj (14 września) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Żurawiczki. Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

Wczoraj,  po godz. 13 dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Żurawiczki.

Skierowani na miejsce kańczudzcy policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel 23-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki BMW, kierowanym przez 21-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego.

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.
M.Cz.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow