Wypadek w miejscowości Rozbórz

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wypadek w miejscowości Rozbórz

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Rozbórz. 20-latek kierujący skodą, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w skarpę. Autem podróżowało cztery osoby, kierowca i trzy pasażerki. Jedna z nich, z poważnym urazem głowy, w stanie nieprzytomnym trafiła do szpitala.

W miniony piątek przed północą, w miejscowości Rozbórz, kierujący skodą, 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Autem podróżowały cztery osoby, kierowca i trzy pasażerki.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Dwie pasażerki, 18 i 19-latka po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domów. Trzecia  z pasażerek, 18-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego doznała poważnego urazu głowy i w stanie nieprzytomnym została przewieziona do szpitala.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że dwie 18-letnie pasażerki skody naruszyły obowiązek kwarantanny.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy skody, mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow