WYPADEK DROGOWY W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

WYPADEK DROGOWY W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

Jedna osoba została przewieziona do szpitala w wyniku zdarzenia do jakiego doszło w miejscowości Łopuszka Wielka. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem.

Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 16, w miejscowości Łopuszka Wielka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierując renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała 34-letnia pasażerka fiata, która trafiła do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow