UTRUDNIENIA W RUCHU, W ZWIĄZKU Z PROTESTEM ROLNIKÓW

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

UTRUDNIENIA W RUCHU, W ZWIĄZKU Z PROTESTEM ROLNIKÓW

Dzisiaj (środa 20 marca) mieszkańcy powiatu przeworskiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach powiatu przeworskiego, w szczególności przy wjeździe i zjeździe z autostrady A4. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

Policjanci z przeworskiej jednostki informują, że jutro w godzinach od 7-19, odbędzie się planowany protest rolników, który może generować utrudnienia w ruchu. W związku z tym, apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość.

Do protestu rolników, na terenie powiatu przeworskiego, może dojść na rondach przy wjeździe i zjedzie z autostrady A4, na węźle Gorliczyna – od drogi krajowej nr 94 do drogi wojewódzkiej nr 835.

W związku z blokadą autostrady A4 zorganizowano objazdy:

  • od strony Jarosławia – zjazd łącznicą z węzła Mirocin A4 do drogi DK 94, przez m. Mirocin do miejscowości Przeworsk, a następnie ulicami Lwowską, Słowackiego do miejscowości Studzian, Dębów, Nowosielce do DK 94 w kierunku Łańcuta. Dla jadących od strony Rzeszowa wyznaczona została ta sama trasa.
  • od Łańcuta – w kierunku Sieniawy przez miejscowość Grzęska, Świętoniowa, Gniewczyna Łańcucka do drogi W 835.
  • od Sieniawy – w kierunku Jarosławia przez miejscowość Gorliczyna do Przeworska do drogi DK 94 lub do ronda w miejscowości Tryńcza na DK 77.
  • w związku z blokadą autostrady A4 na węźle Łańcut wyznaczono objazd – zjazd łącznicą z A4 do drogi wojewódzkiej nr 877, następnie ulicami Podzwierzyniec, Sikorskiego, Kościuszki które są kontynuacją DW 877. Jadący ulicą Kościuszki mogą dojechać do DK 94 i kierować się w stronę Przeworska oraz Rzeszowa.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć nadesłanych przez naszego czytelnika.

Źródło: KPP Przeworsk

Zdjęcia: KPP, Anonimowy czytelnik.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow