Uszkodził ciągnikiem ogrodzenie

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Uszkodził ciągnikiem ogrodzenie

Policjanci przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło na ulicy Wiejskiej w Przeworsku. Kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą przeznaczoną do przewozu gołębi pocztowych uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

W sobotę przed 20, na ul. Wiejskiej w Przeworsku doszło zdarzenia drogowego. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Lamborghini, 52- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie zachował ostrożności podczas omijania, w wyniku czego ciągniętą przyczepą przeznaczoną do przewozu gołębi pocztowych uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości uczestnika zdarzenia drogowego. Kierujący był trzeźwy.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagę podczas wykonywania prac z użyciem ciągników rolniczych. Pamiętajmy, że przyczyną wielu wypadków są zwykle nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa, pośpiech, nieuwaga i zmęczenie osób korzystających ze sprzętu rolniczego.

KPP Przeworsk