Uszkodził ciągnikiem ogrodzenie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Uszkodził ciągnikiem ogrodzenie

Policjanci przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło na ulicy Wiejskiej w Przeworsku. Kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą przeznaczoną do przewozu gołębi pocztowych uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

W sobotę przed 20, na ul. Wiejskiej w Przeworsku doszło zdarzenia drogowego. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Lamborghini, 52- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie zachował ostrożności podczas omijania, w wyniku czego ciągniętą przyczepą przeznaczoną do przewozu gołębi pocztowych uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości uczestnika zdarzenia drogowego. Kierujący był trzeźwy.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagę podczas wykonywania prac z użyciem ciągników rolniczych. Pamiętajmy, że przyczyną wielu wypadków są zwykle nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa, pośpiech, nieuwaga i zmęczenie osób korzystających ze sprzętu rolniczego.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow