Szczęśliwy finał poszukiwania 50-latka

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Szczęśliwy finał poszukiwania 50-latka

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 50-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. W piątek po południu, wyszedł z domu i nie wrócił, a z pojawiających się informacji wynikało, że może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu. Wczoraj, mężczyzna został odnaleziony w lesie, na terenie Grzęski i trafił pod opiekę lekarzy.

W piątek tuż po godz. 17, funkcjonariusze przeworskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 50-latka. Mężczyzna, wyszedł tego dnia z domu, około godz. 13 i już nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z pojawiających się informacji wynikało, że może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu.

Policjanci zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli jego poszukiwania. Sprawdzili miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony. Ze względu na specyfikę terenu, do działań włączyli się strażacy ochotnicy z Grzęski i Świętoniowej oraz mieszkańcy.

Dzięki wspólnym działaniom, po trzydniowej akcji poszukiwawczej, 50-latek został odnaleziony w lesie oddalonym około kilometra od miejsca zamieszkania. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny i przekazali 50-latka pod opiekę lekarzy.

M.Cz.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow