Szczęśliwy finał poszukiwań 35-latka

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Szczęśliwy finał poszukiwań 35-latka

Przeworscy policjanci, prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Sieniawy. Wczoraj, 35-letni mężczyzna poszedł w kierunku miejsca zamieszkania jednak nie dotarł do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci i strażacy. Działania prowadzone były przy użyciu dronów i psa tropiącego. Zaginiony cały i zdrowy wrócił do rodziny.

Kilka godzin trwały poszukiwania 35-letniego mieszkańca Sieniawy. Wczoraj przed godz. 21, rodzina powiadomiła Policję o jego zaginięciu. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna zdenerwowany wyszedł z domu rodzinnego i udał się pieszo drogą relacji Sieniawa-Oleszyce. Ze zgłoszenia wynikało, że poszedł w kierunku miejsca zamieszkania, jednak do niego nie dotarł i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. W akcję włączyli się również funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Sieniawy. Do poszukiwań użyto psa tropiącego wraz z przewodnikiem, a także będące w dyspozycji straży pożarnej drony z kamerą termowizyjną.

Intensywne przeszukiwania doprowadziły do odnalezienia mężczyzny w miejscowości Wylewa, szedł drogą w kierunku Sieniawy. 35-latek cały i zdrowy wrócił do rodziny.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow