Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali trzech kierujących, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał z prędkością 112 km/h. Kierującym zostały zatrzymane prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

Pomimo apeli o rozwagę za kierownicą, policjanci wciąż ujawniają uczestników ruchu drogowego, którzy stwarzają realne zagrożenie na drogach. Jak wynika z policyjnych statystyk, główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z przeworskiej komendy w ostatnich dniach zatrzymali trzech kierowców, którzy w wyniku przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym, stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Pierwszym kierowcą, który stracił prawo jazdy był 35-letni mieszkaniec gminy Zarzecze, kierujący samochodem marki Renault. Został zatrzymany w piątek po godz. 7, przez patrol drogówki na terenie miejscowości Dębów. Pomiar prędkości wskazał 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania tego dnia, był 27-letni mieszkaniec gminy Zarzecze. Mężczyzna w miejscowości Zalesie, w terenie zabudowanym, jechał oplem 106 km/h. Następnym kierowcą, który stracił uprawnienia był 26-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, który w sobotę jechał audii z prędkością 112 km/h.

Wszyscy kierujący zostali także ukarani mandatami.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow