Potrącenie pieszego w miejscowości Nowosielce

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Potrącenie pieszego w miejscowości Nowosielce

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzania drogowego z udziałem osoby pieszej. 39-letnia kierująca fiatem potrąciła mężczyznę stojącego na wjeździe do posesji. Poszkodowany 47-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa.


Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 20 w miejscowości Nowosielce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Panda, 39-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku, czego na łuku drogi straciła panowanie na prowadzonym pojazdem i potrąciła stojącego na wjeździe do posesji 47-latka. Pieszy z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Kierująca samochodem była trzeźwa. Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

Uszkodzenia Fiata Panda po potrąceniu pieszego
KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow