Poszukiwany 65 – latek

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Poszukiwany 65 – latek

Poszukiwany 65-latek, wpadł w ręce przeworskich policjantów. Sąd Rejonowy w Przeworsku wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności, na okres roku i pięciu miesięcy. Mieszkaniec powiatu przeworskiego został skazany m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego z Przeworska, zatrzymali 65-letniego mieszkańca naszego powiatu. Poszukiwania były prowadzone na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna, chcąc uniknąć zasądzonej kary, nie stawił się do zakładu karnego i od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ma na swoim koncie m.in. jazdę w stanie nietrzeźwości. Ostatnie ustalenia pozwoliły mundurowym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

W piątek, przeworscy policjanci zatrzymali 65-latka, w jego domu. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności na okres roku i pięciu miesięcy.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow