POSUMOWANIE DZIAŁAŃ „TRZEŹWOŚĆ” NA TERENIE POWIATU PRZEWORSKIEGO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

POSUMOWANIE DZIAŁAŃ „TRZEŹWOŚĆ” NA TERENIE POWIATU PRZEWORSKIEGO

Przez trzy dni przeworscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego powiatu, funkcjonariusze skontrolowali ponad tysiąc kierujących. Za wykroczenie, jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu, odpowie 2 kierowców. To już kolejne takie działania na terenie powiatu przeworskiego mające na celu podniesienie bezpieczeństwa wśród uczestników ruchu drogowego poprzez wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących.

Od piątku do niedzieli, przeworscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości 1345 kierujących. Podczas działań ujawnili kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Wszyscy dwaj odpowiedzą teraz za popełnione wykroczenie przed sądem.

Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow