Policjant będący po służbie pomógł młodej kobiecie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjant będący po służbie pomógł młodej kobiecie

Kryminalny z Przeworska, będąc w czasie wolnym od służby, widząc szarpiącą się parę, bez wahania zareagował. Pomógł kobiecie, wobec której jej partner zachowywał się agresywnie.

Do zdarzenia doszło, we wtorek przed godz. 20, w miejscowości Zarzecze. Policjant wydziału kryminalnego przeworskiej jednostki, zwrócił uwagę na dwie osoby, szarpiące się na poboczu drogi. Mężczyzna szarpał za odzież kobietę i używał w stosunku do niej słów wulgarnych.

Policjant podbieg do nich, aby pomóc kobiecie. Wówczas mężczyzna całą swoją agresję skierował w jego stronę. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Mundurowi zatrzymali agresywnego mężczyznę. Okazał się nim 28- letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Jak ustalili policjanci, cała sytuacja zaczęła się jeszcze w samochodzie, którym kierowała 23-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Podczas jazdy mężczyzna, który był pasażerem,  zaczął łapać za kierownice i zaciągać hamulec ręczny. Jego zachowanie stwarzało zagrożenie w ruchu drogowym, dlatego 23-latka postanowiła zjechać na parking w miejscowości Zarzecze. To nie spodobało się 28-latkowi i zaczął się awanturować.

Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. 28-latek został zatrzymany i do wytrzeźwienia, trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow