Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu

Szybkie działanie przeworskich kryminalnych doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży samochodu z prywatnej posesji w miejscowości Nowosielce. Za to przestępstwo podejrzanemu grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę po godz. 6 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu z terenu prywatnej posesji w Nowosielcach. Wartość strat oszacowana została na kwotę 3 tys. złotych.

Działania funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego, podjęte na terenie województwa podkarpackiego doprowadziły do ustalenia sprawcy tego przestępstwa już kilka godzin po zdarzeniu. Mundurowi odzyskali również skradziony pojazd. Sprawcą okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Przeworsk. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Rzeszowa, natomiast pojazd odzyskano na terenie powiatu dębickiego.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. 40-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Za czyn, o który jest podejrzany grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow