Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na ponad tysiąc złotych. Zatrzymanemu mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 5 lat.

Do kradzieży doszło 18 czerwca br., w miejscowości Nowosielce. Nieznany mężczyzna wszedł na teren prywatnej posesji, skąd ukradł znajdujący się tam rower. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę 1300 zł.

Wczoraj, funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę kradzieży. To 46-letni mieszkaniec gminy Przeworsk. Dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przeworsku celem odbycia kary 13 miesięcy pozbawienia wolność. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie przesłuchania przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow