Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego

Wczoraj sieniawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem osobowym. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj sieniawscy policjanci podczas pełnionej służby w miejscowości Gniewczyna Łańcucka zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Renault. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 26-letni mieszkaniec gminy Tryńcza miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Apelujemy do osób, o zdecydowaną reakcję, gdy za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow