POLICJANCI ZATRZYMALI NIETRZEZWEGO KIEROWCĘ

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

POLICJANCI ZATRZYMALI NIETRZEZWEGO KIEROWCĘ

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie zatrzymali pijanego kierowcę peugeota. Badanie wykazało 2,5 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Mimo skierowania licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności, a zwłaszcza o nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu, zdarzają się przypadki świadczące o całkowitej nieodpowiedzialności niektórych użytkowników dróg.

Wczoraj policjanci z sieniawskiego komisariatu podczas pełnionej służby na ul. Czarnieckiego w Sieniawie zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Peugeot. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się  pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 76-letni mieszkaniec gminy Adamówka miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow