Policjanci ustalili sprawców kradzieży

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjanci ustalili sprawców kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież roweru. 39-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta ukradli jednoślad pozostawiony przed jednym z bloków w Kańczudze. Skradzione mienie zostało odzyskane i przekazane właścicielowi. Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

9 lipca br., przed godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru, do której doszło na ul. Słowackiego w Kańczudze. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że złodziej wykorzystał fakt pozostawienia na stojaku przed klatką schodową niezabezpieczony rower i go zabrał.

Kryminalni z Kańczugi ustalili, że związek z kradzieżą ma 39-letni mieszkaniec gminy Dubiecko i 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Oboje zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu. Skradzione mienie zostało odzyskane. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do wszystkich właścicieli rowerów apelujemy o należyte zabezpieczenie swojego mienia. Każdorazowo zabezpieczajmy swój rower, mocując go do stałych elementów, np. przed sklepem lub domem. Elementy takie jak liczniki, saszetki czy kaski rowerowe, zabierajmy ze sobą.

Odzyskany rower
KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow