Policjanci na „Dniach Otwartych”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjanci na „Dniach Otwartych”

W środę policjanci uczestniczyli w „Dniach otwartych” zorganizowanych przez Zespół Szkół w Kańczudze. Mundurowi zaprezentowali wyposażenie policyjne wykorzystywane w służbie oraz odpowiadali na bardzo liczne pytania młodzieży. Spotkanie przeznaczone było dla uczniów szkół podstawowych oraz potencjalnych kandydatów klas mundurowych.

W środę w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się „Dni Otwarte” dla młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych. Celem wspólnego działania była promocja profilu klasy mundurowej.

Dzięki obecności funkcjonariuszy młodzi ludzie mogli bezpośrednio uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące zawodu policjanta. Dla uczestników spotkania przygotowane zostały foldery informacyjne dotyczące m.in. poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz informacji, jakim wymaganiom musi sprostać kandydat, aby móc ubiegać się o wstąpienie w szeregi Policji.

Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyło się stoisko informacyjne przygotowane przez przeworskich policjantów. Dodatkowo młodzież mogła zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym przez policjantów w codziennej służbie oraz poznać pracę technika kryminalistycznego.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow