PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „TRZEŹWY PORANEK”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „TRZEŹWY PORANEK”

W celu eliminowania z dróg nietrzeźwych kierujących policjanci z przeworskiej jednostki przeprowadzili wczoraj rano działania pn. „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze przeprowadzili 319 badań trzeźwości, ujawnili 1 kierującego znajdujących się w stanie po użyciu alkoholu.

Kierujący, który porusza się pojazdem będąc pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu stanowi zagrożenie zarówno dla zdrowia jak i życia innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tak ważne jest, aby prowadzić wszelkiego rodzaju akcje, które maja na celu ujawnianie takich kierujących i pociąganie ich do odpowiedzialności za popełnione czyny.

Wczoraj (środa 03-07-2024) od godziny 5:00 na terenie powiatu przeworskiego przeprowadzono działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. W ich trakcie przebadano na zawartość alkoholu w organizmie 319 kierujących, ujawniono 1 kierującego w stanie po użyciu alkoholu.

Nietrzeźwemu kierującemu zostało zatrzymane prawa jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow