Pijany kierowca z zakazem sądowym

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pijany kierowca z zakazem sądowym

Sieniawscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 35-letni mężczyzna kierował oplem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

Wczoraj po godz. 12, sieniawscy policjanci podczas pełnionej służby w miejscowości Majdan Sieniawski zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Opel Astra. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 35-letni mieszkaniec gminy Adamówka miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz 35-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz jazdę mimo orzeczonego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o trzeźwość za kierownicą! Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią poważne zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow