Odpowie za posiadanie narkotyków

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Odpowie za posiadanie narkotyków

Sieniawscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Przeworska, który posiadał przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze w trakcie kontroli drogowej ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sieniawie w piątek po godz.19 zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Patrolując teren miasta funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Jaguar. W środku znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. W trakcie prowadzonej kontroli funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie kierującego pojazdem.

Chwilę później okazało się, że 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego posiadał schowane w pojeździe dwa zawiniątka z foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego. Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczony susz to marihuana.

20-latek został zatrzymany, usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow