Nietypowa interwencja przeworskich policjantów

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nietypowa interwencja przeworskich policjantów

Z niecodzienną interwencją mieli do czynienia przeworscy policjanci. Mundurowi zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek, że po ulicy Misiągiewicza, biega wystraszona owieczka. Zwierzę w każdej chwili mogło zostać potrącone przez samochód. Dzięki szybkiej i sprawnej pomocy, owieczka jest bezpieczna i czeka na odbiór przez właściciela.

Dzisiaj, przed godz. 7, przeworscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Jedna z mieszkanek poinformowała dyżurnego, że po ulicy Misiągiewicza, biega mała owca. Zgłaszająca dodała, że zwierzę jest bardzo wystraszone i w każdej chwili może wpaść pod jadący pojazd. Na miejsce został skierowany patrol interwencyjny oraz policjanci z ruchu drogowego. Dyżurny o całym zdarzeniu powiadomił także straż pożarną i miejską.  

Kiedy mundurowi dojechali na miejsce zauważyli małą, biało-czarną owcę, która zdezorientowana biegała po ulicy i parkingu, nie potrafiąc się wydostać. Policjanci wspólnie ze strażakami i strażnikami miejskimi schwytali zwierzę. Owieczka na rękach policjantki uspokoiła się i została przekazana Straży Miejskiej, gdzie czeka na odbiór przez właściciela.
M.Cz.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow