Nietrzeźwy kierujący doprowadził do wypadku

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nietrzeźwy kierujący doprowadził do wypadku

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Łańcuckiej w Przeworsku. Nietrzeźwy 61-latek, kierując rowerem, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki BMW. W wyniku zdarzenia mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 17 na ul. Łańcuckiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec Przeworska nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki BMW, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 61-latek z obrażeniami został przewieziony do jarosławskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow