Nietrzeźwy kierujący

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nietrzeźwy kierujący

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z kańczuckiego komisariatu podczas pełnionej służby w miejscowości Pełnatycze zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Volkswagen. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się  pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 54-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Apelujemy o zdecydowaną reakcję, gdy widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow