„Kręci mnie bezpieczeństwo” – przeworscy policjanci zabezpieczali rajd rowerowy

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

„Kręci mnie bezpieczeństwo” – przeworscy policjanci zabezpieczali rajd rowerowy

Funkcjonariusze przeworskiej jednostki, w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, dbali wczoraj o bezpieczeństwo uczestników Rodzinnego Rajdu Małych Rowerków organizowanego przez Gminę Przeworsk. Główną ideą rajdu, było popularyzowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Policjanci z przeworskiej jednostki pełnią aktywną służbę na rzecz mieszkańców powiatu przeworskiego angażując się nie tylko w codzienną służbę patrolową, ale także we wszelkie zabezpieczenia, w tym również imprez sportowych i plenerowych.

Funkcjonariusze zabezpieczali wczoraj trasę przejazdy uczestników Rajdu Małych Rowerków w miejscowości Ujezna, którego organizatorem była Gmina Przeworsk. Mundurowi szczególną uwagę zwracali na dokładne zabezpieczenie wszystkich skrzyżowań, znajdujących się na trasie przejazdu.

Po zakończeniu radu odbył się piknik rodzinny z udziałem służb mundurowych. Przy stoisku policyjnym, jak zawsze najmłodsi chętnie przymierzali czapki, kamizelki i zadawali mnóstwo pytań dotyczących tajników policyjnej służby. W rozmowach z dorosłymi uczestnikami rajdu i mieszkańcami, którzy przyszli na piknik, policjanci poruszali tematy bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych. Atrakcją była maskotka policyjna st.sierż. „Policeusz”, z którą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe robiły sobie zdjęcia.

Uczestnicy pikniku otrzymali opaski odblaskowe, plany lekcji, ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa nad wodą oraz gadżety od Fundacji PZU.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow