KIERUJĄCY BEZ UPRAWNIEŃ SPRAWCĄ ZDARZENIA DROGOWEGO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

KIERUJĄCY BEZ UPRAWNIEŃ SPRAWCĄ ZDARZENIA DROGOWEGO

Policjanci z przeworskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Okazało się, że kierujący peugeotem nie posiadał uprawnień do kierowania. To już kolejne zderzenie drogowego, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło, w czwartek po godz. 16 w miejscowości Grzęska. Z ustaleń policjantów wynika, że 32 – letni mieszkaniec Przeworska, kierując samochodem ciężarowym marki Peugeot Boxster, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w związku ze znakiem „Stop”, w wyniku czego doprowadził do zderzenia  z prawidłowo jadącym pojazdem osobowym marki Audi.

Podczas sprawdzania kierujących okazało się, że sprawca zdarzenia nie posiada uprawnień  do kierowania pojazdami. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że obaj byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień 32- latek odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow