Kierowca volkswagena miał przy sobie narkotyki

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Kierowca volkswagena miał przy sobie narkotyki

Policjanci z przeworskiej drogówki zatrzymali kierowcę volkswagena, który miał przy sobie narkotyki. 20-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, po godz. 21, na ul. Generała Antoniego Chruściela w Przeworsku, policjanci przeworskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania.

W samochodzie 20-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, policjanci znaleźli dwa woreczki foliowe z suszem koloru ciemno zielonego. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Substancja zostanie przesłana do laboratorium kryminalistycznego celem przeprowadzenia szczegółowej analizy.

20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu jarosławskiego został przesłuchany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


M.Cz.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow