Fordem uderzyła w barierki ochronne

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Fordem uderzyła w barierki ochronne

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na przeworskim odcinku autostrady A4. Kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem uderzając w barierę ochroną. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę przed godz. 12 na przeworskim odcinku autostrady A4. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, że kierująca fordem 46 – letnia obywatelka Ukrainy nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego straciła panowanie nad pojazdem uderzając w barierę ochroną. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa.

Kobieta została ukarana mandatem.

Zmieniające się warunki na drogach bywają nie tylko dużym utrudnieniem dla kierowców, ale również niosą ze sobą niebezpieczeństwo. Opady deszczu i śliska nawierzchnia zmniejsza przyczepność do podłoża oraz wydłuża drogę hamowania. To właśnie w takich warunkach trzeba zachować szczególną ostrożność i rozwagę.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow