„AKTYWNI BŁĘKITNI – SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE”

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

„AKTYWNI BŁĘKITNI – SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE”

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku przyłączyła się do realizacji programu edukacyjnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego, pn. “Aktywni Błękitni – Szkoła Przyjazna Wodzie”. Akcję w przeworskiej jednostce prowadzi profilaktyk asp.sztab.Mariusz Czyrny.

W związku z programem Państwowego Gospodarstwa Wodnego pn. “Aktywni Błękitni -Szkoła Przyjazna Wodzie”, w Szkole Podstawowej w Krzeczowach odbyły się prelekcje z zakresu bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. W działania aktywnie włączyła się również przeworska jednostka policji. Spotkanie to było doskonałą okazją, aby uczniom przypomnieć najważniejsze zasady spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Prelekcje dla uczniów prowadził profilaktyki asp.sztab. Mariusz Czyrny. Podczas zajęć z uczniami omówił między innymi zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Uczniowie dowiedzieli się, że nie mogą wchodzić na zamarznięty lód na jeziorach, stawach czy rzekach, aby pojeździć na łyżwach. Do zimowej jazdy przeznaczone są tylko specjalnie przygotowane lodowiska.

Na zakończenie uczniowie otrzymali kolorowanki i broszurki informacyjne pt. „Bezpieczne ferie” oraz „ Bezpieczna woda”.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow