24-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

24-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Zarzecze, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w samochodzie mercedes mogą być przewożone narkotyki. Wczoraj przed godz. 11, w miejscowości Maćkówka, funkcjonariusze zatrzymali wspomniany pojazd.

W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, podczas przeszukania mercedesa, za siedzeniem pasażera, znaleziono woreczek strunowy z suszem roślinnym. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana

Do posiadania narkotyków przyznał się 24-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna została zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow